محصولات WHMCS

از جمله محصولات WHMCS ماژول ها، قالب های کاربری، قالب های مدیریت، فارسی ساز ها، قالب های فاکتور، قالب های ایمیل و… المان هایی هستند که برای بهبود تجربه کاربری مشتری می باشد که به صورت کاملا حرفه ای و اختصاصی توسط متخصصین ما طراحی و توسعه داده شدند همچنین المان های نام برده باعث بیشتر شدن ویژگی ها، بهتر شدن خدمات دهی و هر چه خفن تر شدن سیستم WHMCS خواهد شد.

ماژول ها
قالب ها
فارسی ساز ها
ایمیل و فاکتور

با یک مجموعه متخصص کار کنید

سرعت و بهره‌وری
95%
قیمت های رقابتی
90%
امنیت و کیفیت
97%
پشتیبانی تخصصی
93%
زیر ساخت های قدرتمند
98%

پشتیبانی پرآوازه

متخصصین مجرب میزبان سایت ۲۴ ساعته سایت شما را رصد میکنند تا در صورت رخداد هرگونه اختلال عملکردی آن را سریعا به حالت طبیعی برگردانیم.

منابع ایزوله

منابع ایزوله و قدرتمند سرور با افراد کمی به اشتراک گذاشته می شوند تا سایت شما همواره از عملکردی سریع برخوردار باشد و به دلیل “اشتراکی بودن” کند نشود.

زیرساخت های قدرتمند

زیر ساخت های قدرتمند بر پایه تکنولوژی Zabbix به سایت شما آپتایمی برابر با بالاترین استاندارد جهانی ارائه می کند که با تضمین کیفی خدمات گارانتی شده است.

امنیت استوار

با همکاری شـــرکـــت بسیار معروف F-Secure لایه های امنیتی سفارشی بر روی تمامی هاست ها قرار داده ایم که هاست شما رو کاملا امن میکنه.

لایسنس های اصلی

با اینکه بسیاری از شرکت ها از لایسنس های نا امن کرک شده استفاده می کنند، ما از نسخه های اصلی و قانونی برای اطمینان از امنیت سایت شما بهره می گیریم.

ذخیره سازی ایمن

با بهره گیری از تکنولوژی Raid اطلاعات هاست شما به صورت همزمان روی چندین هارد ذخیره می شود تا در صورت خرابی یکی از آن ها، اطلاعات سالم باقی بماند.

انعطاف در کارکرد

تمامی هاست ها نه تنها با زبان های برنامه نویسی رایج و CMS های محبوب سیستم عامل خود منطبق شده اند، بلکه برای اجرا آنها نیز بهینه هستند.

بکاپ مستمر

برای اطمینان از سالم بودن سایت شما در صورت رخداد هر گونه اتفاقی؛ مدام از سایت شما بکاپ تهیه می کنیم و بر روی فضا های ایمن و مختلفی قرار می دهیم

بروز و مدرن

همواره یکی از نخستین شرکت ها در بکارگیری از تکنولوژی های جدید هستیم تا به شما امکان دهیم پیش از دیگران به آنها مجهز شوید و از مزایا آن ها بهره ببرید.

WHMCS یک راه حل جامع مدیریت، صورتحساب و پشتیبانی مشتری برای مشاغل آنلاین است. WHMCS برای مدیریت همه چیز از ثبت نام تا پایان کار، یک ابزار خودکارسازی و پشتیبانی قدرتمند است.

WHMCS یک پلتفرم خود میزبانی است که به شما کنترل کامل بر روی نصب و داده های مشتری خود می دهد. اگر برای نصب آن به کمک نیاز دارید، یکی از کارشناسان ما می تواند به شما در نصب کمک کند. برای اطلاعات بیشتر به خدمات ما مراجعه کنید.

در صورتی که سرور شما بتواند برنامه های PHP و MySQL را اجرا کند، باید بتوانید WHMCS را بدون هیچ مشکلی اجرا کنید. با این حال، لطفاً برای فهرست دقیق نیازهای سیستم به نیازهای سیستم ما مراجعه کنید.

بله کاملاً. WHMCS طوری طراحی شده است که به راحتی قابل سفارشی سازی و ادغام یکپارچه در بقیه وب سایت شما باشد. قسمت جلویی – بخشی که مشتریان شما می‌توانند آن را ببینند – کاملاً قالب‌بندی شده است و برای ویرایش و سفارشی‌سازی شما در دسترس است.

ما با بسیاری از برنامه‌ها و سرویس‌های شخص ثالث ادغام شده‌ایم و این فهرست همیشه در حال افزایش است. برای اینکه ببینید آیا ارائه‌دهنده سرویس خاصی که می‌خواهید استفاده کنید پشتیبانی می‌شود، توصیه می‌کنیم اسناد و Marketplace رو مشاهده کنید.

همه APIهای ما باز و قابل دسترسی هستند، بنابراین ایجاد ماژول های اضافی برای WHMCS آسان است. همچنین توسعه دهندگان و شرکت های زیادی در آنجا وجود دارند که با پلتفرم WHMCS آشنا هستند و خدماتی را برای ایجاد ماژول ها ارائه می دهند، بنابراین کمک های زیادی در دسترس است.

بله. WHMCS دارای API گسترده و سیستم قلاب است که شما را قادر می سازد تا اقداماتی را در داخل و خارج از WHMCS انجام دهید. با قلاب‌ها می‌توانید اقدامات اضافی را هنگام رخ دادن رویدادها در WHMCS انجام دهید و با استفاده از API می‌توانید وظایفی را در WHMCS که توسط سیستم‌های دیگر راه‌اندازی شده‌اند، اجرا کنید.

اسناد برنامه‌نویس ما برای همه باز و قابل دسترسی است. می‌توانید آن را در این قسمت پیدا کنید. در برخی موارد، حتی ممکن است واجد شرایط مجوز توسعه رایگان باشید.

بله. ما می‌دانیم که کسب‌وکارها معمولاً دوست دارند به‌روزرسانی‌ها را برای سیستم‌های حیاتی کسب‌وکار آزمایش و مرحله‌بندی کنند، بنابراین همه کاربرانی که در برنامه‌های مجوز Plus ما یا بالاتر هستند، می‌توانند برای نصب ثانویه در یک محیط آزمایشی خصوصی، یک کلید مجوز توسعه درخواست کنند.

همه مجوزهای ما شامل دسترسی به پشتیبانی فنی رایگان مبتنی بر بلیط است که 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته ارائه می شود. ما همچنین منابع خودیاری زیادی از جمله مستندات گسترده، راهنمای کاربر و آموزش‌ها در دسترس داریم.

ما همواره در حال توسعه و بهبود محصول هستیم و قصد داریم هر سال 3 تا 4 نسخه اصلی جدید منتشر کنیم، که هر 3 تا 4 ماه یک بار است. در بین نسخه‌های اصلی، اغلب نسخه‌های نگهداری وجود دارد که حاوی به‌روزرسانی‌های کوچک‌تر و رفع اشکال هستند.