درباره میزبان سایت

“میزبان سایت” فعالیت خود را از سال 1390 با ارائه پشتیبانی متعهدانه بر روی خدماتی باکیفیت آغاز گردید. در مدتی کوتاه به یکی از گزینه‌های محبوب میزبانی وب در ایران تبدیل شدیم. هم اکنون فعالیت‌های ما در زمینه‌ی فروش میزبانی وب، هاست دانلود، ثبت دامنه، نمایندگی هاستینگ، فروش ســـرورهای مـجــازی و اختصاصی، طراحی حرفه‌ای سایت، طراحی حرفه‌ای اپلیکیشن و فروش گواهینامه SSL باتکیه‌بر دانش فنی و تجربه طولانی توانسته‌ایم پیشتاز در ارائه خـــدمـاتـی با پشتیبانی حرفه‌ای شویم. با وجود متخصصان فنی و امنیت برای نگهداری و بررسی مداوم سرورها، فضایی مطمئن را برای انجام تجارت الکترونیک ایجاد کرده‌ایم.

پشتیبانی سطح بالا

سرویس متنوع

هزینه رقابتی

logo-samandehi
0 %
رضایت مشتری
0 +
تعداد مشتریان
0 سال
سابقه فعالیت
0 %
آپتایم

همین الان که در حال خواندن داستان ما هستید ما در میزبان سایت یک تیم 30 نفره هستیم که هر کدام در حرفه خودشان همه‌چیز‌ تمامند.

بعضی ها سخت مشغول کار هستند

هروز به این فکر هستند که چجوری از دیروز بهتر عمل کنند تا بتونند برای شما عزیزان مفید باشند و بهترین عملکرد رو داشته باشند.

بعضی ها عاشق حل مسائل هستند

مشکلات شما دغدغه آن هاست؛ صبح تا شب و شب تا صبح کارشان این است که مسائل آنلاین شما را شناسایی کنند و آنقدر سمج شوند تا آن مسئله حل شود.

بعضی ها درگیر پشتیبانی هستند

تا حل موارد شما ول کن شما نیستیم و خودمون رو موظف میدونیم همه مشکلات، موارد و درخواست های شما رو به بهترین نحو حل کنیم.

بعضی ها حواسشون به همه چی هست

همیشه پیگیرترین و مسئولیت پذیرترین ها رو کنار خودمون داشتیم تا همه موارد رو به راحتی فراموش نکنیم.

داستان ما از 12 سال پیش شروع شد

دو تارفیق بودیم، هر کدوم ما توی یه شهر توی خونه و مقدار زیادی شوق کارآفرینی و یک سررسید کاغذی که اسم مشتریان و تاریخ سررسید سرویسهایشان در آنجا یادداشت شده بود. شوق این را داشتیم که روی دیوار پیشرفت، امضایی به یادگار بگذاریم. وقتی باگ ها به این راحتی دم به تله نمی دادند، این ما بودیم که از خستگی پشت سیستم هایمان از هوش می رفتیم. وقتی حمله‌ها شروع می شد، دل خانواده هایمان برایمان تنگ میشد، از بس که نبودیم. آن روزهای سخت تمام نشد که هیچ، سخت تر و طولانی تر هم شد؛ و این ما هستیم که جان سخت شده ایم.

با تیم ما آشنا شوید

اشکان کمانگر

موسس

سینا محمدی

مدیر عامل

محمد اعتمادی

مدیر سرور

محسن نجاتی

مدیر مارکتینگ

احمد کاظمی

مدیر پشتیبانی

مجید بهشتی

بخش لایسنس

سعید رضوی

بخش کانفیگ

مرتضی رجبی

بخش اپلیکیشن