img
img

ثبت دامنه

دامنه یا به زبان انگلیسی Domin همان آدرسی است که شما در مرورگر وارد می‌کنید تا سایت موردنظر شما نمایش داده شود مانند: www.google.com یا میزبان سایت که برای خرید و توضیح هاست و خدمات آن در گوگل جستجو می‌کنید. در واقع ثبت دامنه را می‌توان از اصلی‌ترین اقدام شما برای راه ‌اندازی کسب‌وکار و پیشرفت آن به شمار آورد. زیرا اگر نام سایت یا دامنه شما راحت و بیان نیاز کاربران باشد از اهمیت بالایی برخوردار است. به‌طور مثال کاربران برای خرید هاست وارد گوگل و دیگر مرورگرها شده که هاست و خرید هاست را جستجو می‌کند.

حال در این صفحه می توانید 5 دامنه پرکاربرد در طراحی وب سایت را مشاده بفرمایید و از آنها برای راه اندازی وب سایت خود استفاده کنید. در اینجا اگر نام دامنه شما کوتاه، راحت و بیان نیاز کاربر باشد سایت شما اول ‌از همه نمایش داده می‌شود. باید به خاطر داشته باشید زمانی که از یک دامنه خوب و فوق العاده استفاده کنید باعث می شود تا هم رتبه خوبی در گوگل داشته باشید و هم کسب و کار خود را گسترش دهید.  برای ثبت دامنه تنها به کمی هوش نیاز دارید چراکه دامنه های زیادی وجود دارد و 5 دامنه پرکاربرد را می توانید در همین صفحه مشاهده کرده و از آنها استفاده کنید.

آزاد بودن دامنه مورد نظر خود را بررسی کنید

بررسی مالکیت دامنه

Popular Domains:

IR.

COM.

ME.

NET.

ORG.

{{domainAddress}}

Unfortunately this domain has already been registered.

Register

Status of popular domains with the same name:

  • {{domainName}}.ir
  • {{domainName}}.com
  • {{domainName}}.net
  • {{domainName}}.org
  • {{domainName}}.me
  • {{domainName}}.info

جدول قیمت دامنه ها

بهترین قیمت را تجربه کنید !

تمدید

ثبت

نوع دامنه

20000 تومان

20000 تومان

IR

210000 تومان

210000 تومان

COM

310000 تومان

310000 تومان

ORG

440000 تومان

440000 تومان

ME

تمدید

ثبت

نوع دامنه

420000 تومان

420000 تومان

INFO

850000 تومان

850000 تومان

SHOP

630000 تومان

630000 تومان

CO

260000 تومان

260000 تومان

XYZ

ثبت دامنه

آدرس اینترنتی جدیدتان را با قیمت هایی بی رقیب در میزبان سایت ، مورد اعتماد ترین مرکز ثبت در ایران رجیستر کنید. تعداد ثبت بسیار بالا باعث شده که با قیمت هایی ارزان و غیر قابل رقابت به شما دامنه ارائه کنیم. دامین مد نظرتان را در جستجوگر آنلاین میزبان سایت بررسی کنید و در صورت آزاد بودن اقدام به خرید کنید. ثبت و خرید دامنه به صورت کاملا آنی و در لحظه صورت میگیرد. چنانچه شرکت طراحی سایت یا هاستینگ هستید می توانید از تخفیف های ویژه نمایندگی دامنه روی ثبت تعداد بالا استفاده کنید.

انتقال دامنه

چنانچه دامنه تحت مالکیت شما قرار دارد، می توانید با دریافت کد انتقال یا EPP Code اقدام به انتقال نمایید. با انتقال دامنه به میزبان سایت از امکانات بیشتر، ایمنی تضمین شده و قیمت هایی مناسب تر بهره ببرید. کنترل پنل مدیریت به شما قابلیت کنترل یکپارچه هاست و دامنه را می دهد.

تمدید دامنه

آدرس وب سایتتان را با هزینه های باورنکردنی بین 1 تا 10 سال تمدید کنید. (برای پسوند های .ir تا حداکثر 5 سال امکان پذیر است) امکان تمدید در حالت Grace و Redemption Period درصورتی که امکان پذیر باشد نیز میسر است. البته برای این حالت گاها نیاز به پرداخت جریمه استاندارد به مرکز ثبت می باشد.

کنترل پنل مدیریتی

برخی از امکانات کنترل پنل مدیریت شامل موارد زیر می باشند. تغییر آنی Whois و تغییر نام مالک قفل انتقال و تغییر مالکیت دسترسی به DNS Management ایجاد و مدیریت چایلد امکان ارائه پنل مدیریت وایت لیبل به مشتری

ثبت دامنه
با یک مجموعه متخصص کار کنید

چرا تیم ما ؟

سرعت و بهره‌وری 95%
قیمت های رقابتی 92%
امنیت و کیفیت 97%
پشتیبانی تخصصی 94%
زیر ساخت های قدرتمند 98%
سرعت و بهره‌وری 95%
قیمت های رقابتی 92%
امنیت و کیفیت 97%
پشتیبانی تخصصی 94%
زیر ساخت های قدرتمند 98%