نمایندگی دامنه

میزبان سایت همواره آماده ارائه خدمات نمایندگی ثبت و فروش دامنه های بین المللی (مانند com، biz، net، org و info) به متقاضیان است. نحوه و هزینه ی ارائه این خدمات، میزبان سایت را از سایر خدمات دهندگان هاستینگ متمایز ساخته است. شرکت CSL که با نام تجاری joker شناخته می شود، به عنوان یکی از قدیمی‌ترین مراکز ثبت دامنه های عمومی در اروپا، از سال 2001 به عنوان مرکز ثبت مورد تایید ICANN فعالیت خود را آغاز کرده است. میزبان سایت نیز از سال 2015 به عنوان نماینده رسمی این مرکز ثبت در ایران فعالیت دارد.

مدیریت آسان دامنه

حامی قوانین GDPR

قابلیت قفل دامنه

تضمین بهترین قیمت

تنظیم DNS و Record ها

پسوند های متنوع

نمایندگی دامنه

اگر شما دارای مشترکین زیادی هستید که دامنه‌های خود را به شما سپرده‌اند، نمایندگی دامنه‌ با ارائه‌ی یک پنل اختصاصی به شما امکان مدیریت متمرکز آن‌ها را، به همراه بهترین تعرفه ها خواهد داد.

حفظ امنیت اطلاعات کاربران اهمیت بسیاری دارد. میزبان سایت برای تامین این امنیت، پنل ویژه و مجزایی را مخصوص هر دامنه اینترنتی به شما، اختصاص خواهد‌ داد. همچنین خرید دامنه سایت به نام فرد متقاضی امری کاملا امکان‌پذیر است.

تمدید دامنه سایت امر بسیار مهمی است زیرا با اتمام دوره آن، سایت و سایر سرویس‌های مربوطه مانند ایمیل از دسترس خارج خواهند‌شد. در صورت خرید دامنه سایت از ایران هاست و نزدیک شدن به زمان انقضای آن نگران نباشید، ما شما را مطلع خواهیم کرد.

انتقال دامنه از هر شزکتی  به میزبان سایت کاملا رایگان است. در صورت تمایل می‌توانید دامنه خود را با هر پسوندی .ir یا .com یا .org یا .info و یا غیره… را به میزبان سایت انتقال دهید و تنها هزینه تمدید دامنه سایت را بر طبق تعرفه زمانی، پرداخت نمایید.

با یک مجموعه متخصص کار کنید

سرعت و بهره‌وری
95%
قیمت های رقابتی
90%
امنیت و کیفیت
97%
پشتیبانی تخصصی
93%
زیر ساخت های قدرتمند
98%

طبق قوانین جوکر برای تایید دامنه‌های بین المللی ایمیل پس از ثبت به آدرس رجیسترنت دامنه ایمیل، تحت عنوان registrant verification ارسال می‌گردد که در صورت تایید آن توسط مالک، دامنه فعال خواهد شد و می‌توان بر روی آن وب سایت مورد نظر را راه‌اندازی نمود…

بعد از انتخاب نام و پسوند دامین و اطمینان از آزاد بودنِ آن، می‌توانید اقدام به خرید دامین نمایید. دامنه‌ ها به صورت انحصاری و به مدت زمان معلوم ثبت می‌گردند و تا زمانی که شما آنها را مرتبا تمدید می‌کنید، متعلق به شما بوده و فرد دیگری امکان ثبت یا خرید دامین شما را نخواهد داشت. بدیهی است پس از انقضا و آزاد شدن نام دامین، سایرین می‌توانند نسبت به ثبت مجدد آن اقدام نمایند جهت ثبت سفارش بر طبق پسوند مورد نیاز میتوانید نام دامنه خود را ثبت و خرید نمایید.

شما با ثبت هر دامنه در میزبان سایت و یا انتقال دامنه، از یک پنل ویژه و مجزا جهت مدیریت کامل ِ دامین خود برخوردار خواهید شد. با این پنل تمامی امور مربوط به دامنه را به صورت مستقیم و به آسانی، مدیریت کنید. همچنین اطلاع رسانی جهت تمدید دامنه و نیز حفظ مالکیت سرویس از مزایای ثبت دامین در میزبان سایت خواهد بود.

نام دامنه معرف کسب و کار شما در دنیای مجازی است. در انتخاب نام دامنه پیشنهاد می‌شود دامین را از میان ۵ کلمه کلیدی مرتبط با فعالیت کسب و کارتان در فضای مجازی، انتخاب کنید. دقت کنید این نام کوتاه، ساده، و ماندگار در ذهن مخاطب باشد. همچنین برای جلوگیری از سو‌استفاده‌های احتمالی رقبا از نام وبسایت خود، بهتر است تمام پسوند‌های رایج و نیز مرتبط را ثبت نمایید. تیم فروش میزبان سایت شما را در انتخاب نام مناسب، راهنمایی خواهد کرد.

با انتخاب گزینه تغییرdns تنها قادر خواهید بود از امکانات فضای میزبانی خریداری در میزبان سایت استفاده فرمایید. در صورتی که با انتخاب گزینه انتقال دامین با حفظ کامل مالکیت دامین برای شما و بدون ایجاد تغییر و اختلال در میزبانی فعلی، دامین از Registrant فعلی به میزبان سایت منتقل و شامل تمامی خدمات و امکانات دامین میزبان سایت خواهد شد. از مزایای خدمات دامین در میزبان سایت می توان به مالکیت ۱۰۰٪ دامین به نام کاربران، ارائه کنترل پنل مدیریتی دامین و پشتیبانی ۲۴ ساعته برای خدمات ثبت و تفییرdns اشاره کرد.

هر دامنه از دو بخش نام و پسوند تشکیل شده است. نام دامنه که منحصر به فرد بوده و متناسب با شغل و حرفه مالک و برندی که در نظر دارد، انتخاب می‌شود. پسوند نیز با توجه به انواع پسوندهای gtlds ، cctlds و یا Newtlds انتخاب می‌شود. هر چند برای انتخاب پسوند یک دامنه نیز به زمینه شغلی و منطقه جغرافیایی فعالیت سایت توجه خواهد شد.

شما می‌توانید دامنه با پسوند بین المللی و همچنین پسوند ملی یعنی همان دامین ir را به میزبان سایت انتقال دهید و آنرا را از طریق پنل کاربری خود در میزبان سایت مدیریت کنید. برای انتقال دامنه‌های بین المللی یا همان غیر ir کافیست ۶۰ روز از خرید دامنه گذشته باشد و حداقل ۱۰ الی ۱۵ روز به انقضای دامنه باقی مانده باشد تا در حین انتقال، دامین شما منقضی نشود. سپس کد انتقال دامنه را از رجیسترار فعلی خود گرفته و آنرا اعلام نمایید و سپس در پنل کاربری خود، سفارش انتقال دامنه را ثبت کنید. انتقال دامنه بین ۷ الی ۱۰ روز زمان خواهد برد. انتقال دامنه منجر به تمدید یکسال دیگر آن هم خواهد شد و لذا در زمان ثبت سفارش انتقال هزینه یکسال تمدید دامنه نیز باید پرداخت شود. اما در خصوص انتقال و ثبت دامنه ir. انتقال این دامنه رایگان و در لحظه، انجام می‌شود، کافیست رابط مالی، فنی و اداری دامنه را بر روی شناسه میزبان سایت قرار دهید و سپس نام دامنه و کاربری را که مایل به انتقال دامنه به آن هستید، از طریق تیکت، به بخش فروش اطلاع دهید.

هر شخص در پنل کاربری میزبان سایت خود می‌تواند به تعداد دلخواه دامنه‌هایی که آزاد باشند را ثبت نماید و فعالیت دیجیتال خود را بر روی آن گسترش دهد. شما می‌توانید تمامی پسوندهای آزاد دامنه مورد نظر خود را ثبت نمایید و از قابلیت پارک دامین یا دامنه جانشین برای اشاره کردن آنها به وب سایت اصلی خود استفاده کنید.

برای اطمینان از آزاد بودن دامین کافی است در بخش جستجوی دامنه، نام دامین و پسوند مورد نظر خود را وارد نمایید چنانچه اعلام شود دامنه آزاد است در اکثر مواقع به این معناست که خرید دامین بدون مشکل و دامنه، قابل ثبت می‌باشد. برخی از سایت‌های معتبر جهانی جهت بررسی وضعیت دامین‌ها را برای شما در زیر آورده ایم:Whois.com دامین های بین المللیNic.whois.ir دامین های ایرانWhois.co دامین های .co