img
img

سیستم همکاری در فروش

با استفاده از سیستم همکاری در فروش درآمد بالا داشته باشید

امروزه کسب درآمد از اینترنت به یکی از مشاغل پولساز و متداول تبدیل شده که افراد زیادی از آن بهره می برند. رشد کسب و کارهای مجازی در سرتاسر جهان توانسته فضای خوبی را برای بازاریابی و مشارکت در فروش به وجود آورد. شما می توانید با برطرف کردن نیاز دیگران و معرفی خدمات منحصر به فرد علاوه بر کسب درآمد، سود فوق العاده ای برای خود داشته باشید و منفعت فرد خریدار را نیز تامین کنید. بازاریابی به عنوان یک علم در طول قرن ها با رشد و پیشرفت تجارت تکامل یافته و امروزه مفاهیم جدیدی به خود گرفته است. کسب درآمد از طریق سیستم مشارکت در فروش یا همان بازاریابی به یکی از روش های مطمئن تجارت در تمامی زمینه ها مبدل گشته که اتفاقا سود بسیار بالایی را به همراه دارد. به زبان ساده بازاریابی به مجموعه فرآیندها و استراتژی های نوینی گفته می شود که از آنها برای مشتاق کردن مخاطبین به محصولات یا خدمات استفاده می شود. هم اکنون افراد زیادی در سراسر دنیا به این کار مشغولند و حتی توانسته اند در لیست ثروتمندترین افراد دنیا قرار گیرند. 

مبالغ پرداختی تا کنون

137,491,281

میزان پورسانت دریافتی

میزبانی وب

5

%

سرور مجازی

5

%

هاست دانلود

5

%

دامنه

5

%

خدمات WHMCS

5

%

نمایندگی هاستینگ

5

%

قوانینی که میبایست در سیستم مشارکت و همکاری در فروش رعایت شوند

خرید هاست برای بار آخر

از همین امروز کوچ بین هاستینگ های مختلف را به پایان برسانید، میزبان سایت نقطه پایانی کوچ شما برای خرید هاست است. بیش از هزاران هزار مشتری همواره به خدمات میزبانی وب میزبان سایت اعتماد کرده اند و از سرویس های میزبان سایت استفاده می کنند؛ شما هم می توانید عضوی از خانواده بزرگ میزبان سایت باشید. وردپرس، جوملا، پرستاشاپ و یا اپن کارت، این CMS ها ما را نمی ترساند و ما توانسته ایم تمام سیستم های مدیریت محتوا را برای شما آماده کنیم.

امنیت سایت شما برای ما در راس توجه است

یک دستمان دانش متخصصین امنیت میزبان سایت و در دست دیگرمان، بهره گیری از لایه امنیتی F-Secure می باشد که توانسته ایم با کمک این دو دست پر توان امنیت را به بالاترین سطح برسانیم.

در سرعت و آپتایم هاست، از رقبایتان سبقت بگیرید

نگران جریمه شدن نباشید، سرعت در فضای مجازی حرف اول را میزند، با استفاده از تنظیمات حرفه ای روی سرور های ابری و پرسرعت میزبان سایت، تمام جاده از آن شماست.